Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Techniques d'impression mixtes |
Dimensions | 55 x 35 cm (h x l) |
incl. cadre | 77.5 x 55.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | E/A |
Titel: Chaos II
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 77,5 cm x 55,5 cm
Oplage: E/A
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Offset op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 900,00
État | État neuf |
Le lot se trouve à | Heesch, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-1-2021 à 0:20 |
Heure de fin | 27-3-2021 à 14:00 |