Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: George Heidweiller
Titel: Cityscape
Jaar: November 2008, New Delhi (India)
Techniek: schilderij op Board
Ingelijst: Ja
Afmetingen werk inclusief lijst: 93 x 63 cm
Afmetingen werk: 90 x 60 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde en achterzijde
Conditie:
In goede staat.
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2018 à 23:18 |
Heure de fin | 10-10-2018 à 9:13 |