olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 25 x 35 cm. Ingelijst. Lijstmaat 35 x 45 cm.
Lijst heeft beschadigingen.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-9-2017 à 21:47 |
Heure de fin | 9-10-2017 à 19:47 |