Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Mooie tekening met conté krijt van Gerard Altmann, in potlood gesigneerd en getiteld rechtsonder. Bevestigd met twee stukjes tape in simpel passe-partout, alles in goede conditie.
Afmetingen: 48cm x 32cm (incl. passe-partout), 30cm x 20cm (blad)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 4-1-2016 à 17:27 |
Heure de fin | 15-1-2016 à 20:27 |