Dimensions | 60 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer expressief, kleurrijk werk van Gerard Grassere. Olieverf op board, gesigneerd linksonder, in nette houten lijst. De achterkant van het paneel is ook beschilderd, hoogstwaarschijnlijk door Grassere zelf. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 71cm x 61cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (board paneel)
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 30-12-2019 à 15:07 |
Heure de fin | 20-1-2020 à 9:54 |