Dimensions | 60 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 62 x 52 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer expressief, kleurrijk werk van Gerard Grassere. Olieverf op doek, gesigneerd linksonder, in eenvoudige, houten lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 62cm x 52cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (doek)
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 10-6-2019 à 16:17 |
Heure de fin | 22-6-2019 à 21:45 |