Kunstenaar : Gerard Grassere 1915 - 1993
Titel : Abstrakte Compositie
Gemengde Techniek op Velin Papier
Incl. Witte stijlvolle inlijsting achter glas
Formaat : 60 x 48 cm
Gesigneerd en Gedateerd 1979
Conditie : in perpecte staat
Verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de gallery
Heure de début | 28-12-2013 à 13:42 |
Heure de fin | 5-1-2014 à 13:42 |