Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
.. in de jaren 60-70 reisde Grassere naar Australisch Nieuw-Guinea, en werd bijzonder aangesproken door de omstandigheden waaronder mensen in een nauwelijks ontdekte natuur moesten leven. In die jaren organiseerde Grassere een benefiet-expositie met 49 van zijn werken, waaronder deze gouache, de opbrengst was geheel bestemd om waterpompen te kopen voor de Papoeas in het Ramu-rivier gebied.
De overtuiging een maatschappelijke opdracht te hebben als kunstenaar heeft Grassere in zeer sterke mate gevoeld.
Inclusief 2 boekwerken Gerard Grassere van Hans Lutz 1993 + Gerard Grassere van Willem Enzinck, beide beslaan het gehele oevre van Grassere alsook een beschrijving van leven en werken.
Heure de début | 12-4-2015 à 21:34 |
Heure de fin | 17-4-2015 à 21:34 |