Chaque lundi, une Vente spéciale
Kunstenaar: Gérard Grassère (Heerlen 1915 - 's-Hertogenbosch 1993)
Titel: 'Sealife'
Techniek: acryl/gemengde techniek op paneel
Incl. originele lijst
Formaat: 30x24cm
Gesigneerd en gedateerd 1976
Conditie: in perfecte staat
Verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de galerie .
Heure de début | 19-11-2013 à 20:44 |
Heure de fin | 30-11-2013 à 20:44 |