Année | 1967 |
Technique | Acrylique |
Dimensions | 70 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Schilderij van Gerard Grassere uit 1967/1968. Figuur en Cirkel. Afmetingen werk: H70 x b70 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden/ophalen:
Het werk kan verzonden worden met Postnl. Let wel op het risico van beschadigingen!
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook verzonden worden met Swift koeriers voor 47,50 euro binnen Nederland en 87,50 euro voor Vlaanderen.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 16-9-2019 à 22:23 |
Heure de fin | 26-9-2019 à 21:56 |