Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Varia |
Année | 1983 |
Dimensions | 16 x 22 x 4 cm (h x l x p) |
Marqué | Non signé |
Prachtig modelbouwpakket van de beroemde rood blauwe stoel van Rietveld. Uitgave 1983. De rood blauwe stoel is het bekendste voorbeeld van Dutch Design. De stoel wordt geroemd om haar eenvoud en uitstraling. Dit is een bouwpakket van deze stoel. Het bouwpakket is compleet en de inhoud is nog nooit uitgepakt, incl. de 4 potjes verf met de Rietveldkleuren en compleet met handleiding.
De afmeting van de doos is 22 x 16 x 4 cm.
Erven Rietveld 1983 c/o Beeldrecht Amsterdam
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-2-2019 à 7:34 |
Heure de fin | 26-2-2019 à 21:10 |