Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Henri de Toulouse-Lautrec - Voyager par voie terrestre
Meta Pluckebaum-Weber - Un instant de tendresse
Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1987 |
Technique | Livre dédicacé |
Dimensions | 22.5 x 27.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerd boek van Gerti Bierenbroodspot. Titel: Pompeii and Oplontis. Jaar: 1987. Uitgegeven bij de tentoonstelling: The New York Academy Of Art: 29 october - 18 November 1987. Aantal blz: 32.
Afmetingen boek: H22.5 x b27.5cm. Het werk is binnenin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Er zitten wat gebruikerssporen op de voorkant vd kaft | |||
Heure de début | 29-12-2020 à 11:20 |
Heure de fin | 6-1-2021 à 22:43 |