Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Année | 2003 |
Technique | Techniques mixtes |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 64 x 20 cm (h x l) |
incl. cadre | 78.5 x 34 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gemengde techniek op rijstpapier van Gerti Bierenbroodspot. Jaar: 2003. Afmetingen werk inl lijst: H78.5 x b34cm. Afmetingen voorstelling: H64 x b20cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenares en voorzien van een kunstenaars stempel. De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.
In zeer goede staat | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 16-7-2021 à 16:35 |
Heure de fin | 29-7-2021 à 20:30 |