Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 53 x 39 cm (h x l) |
incl. cadre | 80.5 x 64.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gemengde techniek op papier van Gert Bierenbroodspot. Titel: Kop. Nummer: II. Afmetingen incl lijst: H80.5 x b645cm. Afmetingen voorstelling: H53 x b39cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
In zeer goede staat. Keurig ingelijst, dit werk kan zo bij u aan de muur! | |
Heure de début | 7-7-2020 à 21:59 |
Heure de fin | 15-7-2020 à 20:50 |