Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 75.5 x 105.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 121/150 |
Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 121 van de 150. Titel :Labyrinth. Bladgrootte : 75,5x 105,5 cm
Gesigneerd : ja, handgesigneerd in potlood tevens atelier stempel "gerti 1975". De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het blad.
État | Bon |
In goede staat | |
Envoi | Colis postal |
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre |
Heure de début | 27-2-2021 à 22:59 |
Heure de fin | 9-3-2021 à 10:41 |