Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Naam: Gijs Assmann
Titel: Vanitas (voor Wil)
Jaar: 1993
Techniek: Sculptuur
Materiaal: Keramiek, glazuur
Afmetingen: 42 x 21 x 17 cm
Inclusief: Sokkel
Conditie: Kleine beschadiging
Aangekocht bij: Kunstenaar in 1994
Bezorging: In overleg met de koper overleggen wij graag de mogelijkheden w.b. het afhalen van het werk in Amsterdam of Rijssen (ov).
Verpakking: Het werk is klaar voor vervoer, verpakt in noppenfolie.
Le lot se trouve à | Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-12-2016 à 14:39 |
Heure de fin | 19-12-2016 à 16:39 |