Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1965 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 19.5 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 19/100 |
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 26-8-2021 à 17:36 |
Heure de fin | 30-8-2021 à 21:25 |