Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Grafisch gezelschap de Luis uit 1975. Nummer 91/110. Afmetingen blad H50 x b40. Afmetingen voorstelling H40 x b30. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-2-2018 à 0:13 |
Heure de fin | 11-2-2018 à 20:13 |