Arnulf Rainer - 4 AFFICHES des années 90snnnnnn
Arnulf Rainer - 3 AFFICHES Années 80
Luis Penin - Gala en fauteuil roulant
Wu Guanzhong - couverture rigide : La peinture du cœur, 1990
H A JAARSMA
ZEEGEZICHT BIJ ZONLICHT MET GEZICHT OP VUURTOREN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 70 CM
gesigneerd onder HA JAARSMA EN DD 1928
GEKADERD IN ZWARTE LAKLIJST IN DE MAAT 65 X 85 CM
GOEDE STAAT, LIJST IN GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst