Année | 1930 |
Support | Panneau |
Sujet | Marine |
Dimensions | 22 x 44 cm (h x l) |
incl. cadre | 35 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
C781-2
Kunstenaar: HA Jaarsma
Titel: Scheepjes langs de kustlijn
Techniek: olie op board
ro gesigneerd, gedateerd 1930
Afmeting lijst: 35 x 56
Afmeting paneel: 22 x 44
Staat: oppervlakte vuil met vlekken in de lucht en verkleurde vernis
Staat lijst: redelijk goede staat, iets vervuild door de tijd
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie kunt u contact met ons opnemen.
État | Raisonnable |
Staat paneel: oppervlaktevuil met vlekken in de lucht en verkleurde vernis. Staat lijst: redelijk goed, iets vervuild door de tijd. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-10-2018 à 12:10 |
Heure de fin | 18-10-2018 à 20:45 |