Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van Han Jansen; een landschap in de traditie van Mondriaan. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd en getiteld, een E.A. exemplaar. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring aan de uiterste rand van het blad binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 51cm x 51cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 6-6-2017 à 15:08 |
Heure de fin | 17-6-2017 à 22:08 |