Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
mooi ingelijst werk van Han Jansen, genaamd STROOMBEELD. olieverf op doek. afmeting 100 x 100 cm, inclusief lijst 102 x 102 cm. om geen afbreuk aan het werk te doen werd STROOMBEELD niet gesigneerd. de kleur lijkt meer naar grijs dan op de foto te zien is. zeer goede conditie.
Heure de début | 16-9-2016 à 15:26 |
Heure de fin | 21-9-2016 à 15:31 |