Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
zeer fraai schilderij van Han Jansen uit 1980, achterzijde geannoteerd "voor ina blue" + signatuur + 1980.
afmeting ca 51,5 x 51,5 cm., olieverf op doek, in zeer goede staat, geen beschadigingen. volledig gegarandeerd.
verzendkosten voor rekening koper.
Heure de début | 11-12-2014 à 9:29 |
Heure de fin | 25-12-2014 à 9:29 |