Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Afbeelding 25x25 cm. Papier in goede staat.
Handgesigneerd en '87 r.o. Titel "Aviko's blauwe boerderij".
In een fraaie lijst igst, lichte krasjes, 37x37 cm.
Deze zeefdruk is ten geschenke gegeven door Jansen aan Herman van het Singer museum als dank voor de expositie aldaar.
Geschreven en ondertekend door de kunstenaar.
Heure de début | 23-12-2016 à 0:01 |
Heure de fin | 6-1-2017 à 0:01 |