Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Fraaie portrettekening, gemaakt met houtskool , duidelijk gesigneerd rechtsonder.
De tekening met passepartout is deskundig ingelijst met handgemaakte encadrering
en degelijk ophangmechanisme. De tekening wordt door glas beschermd.
Maten, inclusief passepartout en lijst in cm : ca. 48 x 68.
Waarschijnlijk is dit een vroeg werk van van Meegeren en het laat zien dat van Meegeren
( 1889 - 1947 ) een hele goede kunstenaar was.
E.e.a. staat los van de beruchte periode dat hij als meestervervalser de totale
kunstwereld om de tuin leidde.
Voorkeur van verkoper: ophalen in Rotterdam na tel. afspraak.
Heure de début | 30-6-2015 à 17:04 |
Heure de fin | 6-7-2015 à 17:29 |