Frans Boers - Huile sur toile, Provence - Encadrée
Theodor Werner - Années 50 - édition (100 ex) sérigraphie originale - Composition II signée
Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Henricus Antonius van Meegeren (Deventer, 10 oktober 1889 – Amsterdam, 30 december 1947)
========================================================================
Nederlands kunstschilder en kunstvervalser. Hij vervalste onder meer werken van Vermeer.
Van Meegeren ontwikkelde vaardigheid in tekenen, schilderen, etsen en aquarelleren en had belangstelling voor de Nederlandse klassieke schilders. Zijn vader was gekant tegen zijn werk als schilder. Als hij zijn zoon betrapte, moest deze strafregels schrijven: 'Ik ben niets, ik weet niets, ik kan niets'.
Zwart - krijt tekening : 55 x 40 cm.
Rechtsonder gesigneerd.
Met originele/oude passe-partout en lijst : 80 x 63 cm.
Passe - partout heeft aan de onderkant vlekken, zie foto.
Zwart - krijt tekening in goede staat.
=============================================