Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
HAN van MEEGEREN
PORTRET EDELMAN / mogelijk zelfportret
Olieverf op linnen geplakt op paneel IN DE MAAT 23 X 28 CM
Gesigneerd rechts onder H van Meegeren
IN EEN oude LIJST IN DE MAAT 32 X 37 CM
GOEDE STAAT / wel wat craquele des tijds
Gerestaureerd 1992 door Mosenbacher den haag
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
In principe heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. De verkoper kan hier zelf op positieve (langere garantie) of negatieve manier (geen garantie omdat de verkoper het werk niet kan garanderen) van afwijken. De verkoper moet dit dan echter duidelijk en omonstreden in de omschrijving van het item opnemen. De verzendkosten vallen standaard niet onder de garantie en zijn voor uw eigen risico.
Grote meesters als Han v Meegeren hebben al de toekomst
Heure de début | 25-6-2016 à 10:35 |
Heure de fin | 2-7-2016 à 20:40 |