Zaidong Zheng - Trois sérigraphies signées à la main : Mère avec enfant, Cirque I, II
Leonore Adler - Francfort la nuit
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 76 x 53 cm (h x l) |
itemOptions.framed.null.label | 82 x 58 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Hannes POSTMA (Haarlem 1933)
Hannes Postma volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam en woont en werkt in Amsterdam.
Beeldend kunstenaar Hannes Postma verwierf in de jaren zestig internationale bekendheid met zijn series grote kleuretsen. Tussen 1970 en 1978 maakte hij zijn 'zeeschilderijen'. Dit leidde in 1973 tot de oprichting van de Hoek van Hollandse School. Met enkele oud-leerlingen van de Rotterdamse academie vormde hij een dadaïstisch groepje dat tot doel had kunstzinnige projecten te realiseren waarin de invloed van de meester of de invloed van de kunstgeschiedenis wordt ontmaskerd. In 1978 werd de periode van het zeeschilderij beëindigd en vanaf dat moment vond hij volledig vanzelfsprekend aansluiting bij de Nieuwe Figuratie.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorhout, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Voorhout, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-10-2019 à 15:18 |
Heure de fin | 16-10-2019 à 20:40 |