Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 46 x 61 cm (h x l) |
incl. cadre | 72 x 86 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75 |
Hun werk kenmerkte zich door de bijzondere belangstelling voor de dubbelzinnige relatie tussen voorstelling en werkelijkheid (tevens relatie abstractie en realisme). Veelal wordt gebruik gemaakt van elementen uit de populaire beeldcultuur, zoals stripverhalen en reclame en soms ook van citaten uit de (kunst)geschiedenis (waardoor nogal eens de link wordt gelegd met de Popart).
De Nieuwe Figuratie is een nieuwe vorm van ruimtelijke schepping: afwijzen van traditioneel perspectief, inbrengen van ruimte-suggestie door schilderkunstig vreemde objecten en abstraheren tot silhouet-vormen.
lijst heeft gebruikssporen | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-5-2020 à 11:58 |
Heure de fin | 7-6-2020 à 20:05 |