Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1974 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 48 x 64 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gemengde techniek van Hannes Postma uit 1974 (techniek(potlood/aquarel). "Voor Debbie". Afmetingen blad H48 x b64. Afmetingen voorstelling H43 x b55. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd.
Wat plakresten op achterkant van vorige inlijsting. Linksboven zit een kleine vouw in de hoek. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 2-11-2018 à 22:02 |
Heure de fin | 9-11-2018 à 21:54 |