Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
*Fraaie ets/reliëfdruk van Hannes Postma uit het jaar 1995.
*Maten werk 50 x 65 cm.
*De zeefdruk is in uitstekende conditie (Nooit ingelijst geweest).
*Betreft nr. 93 uit een oplage van 100 stuks
*Verzending is aangetekend,verzekerd en goed verpakt.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-10-2017 à 19:51 |
Heure de fin | 5-11-2017 à 14:51 |