Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Hannes Postma. Afmetingen blad H51 x b65.5. Afmetingen voorstelling H45 x b60.5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-11-2017 à 17:22 |
Heure de fin | 25-11-2017 à 21:22 |