Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1966 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 38 x 53 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Hanne Postma (°1933).
Titel: "Hocus Focus".
Kleurets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
1966 in de plaat.
Met opdracht.
Goede staat. Gebruinde randen.
Blad: 38x53cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 11 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Gebruinde randen. | |||
Le lot se trouve à | Oelegem, Belgique |
Heure de début | 20-9-2019 à 19:37 |
Heure de fin | 4-10-2019 à 19:10 |