Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75 |
Deze ets van Hannes Postma behoort tot de Nieuwe Figuratie, met als bekendste vertegenwoordiger Raveel. Opvallende overeenkomsten in het werk van schilders die tot de Nieuwe Figuratie worden gerekend zijn: de combinatie van figuratieve en abstracte elementen, een spanning tussen het platte vlak en de illusie van ruimte, fel kleurgebruik, scherpe contouren en popart elementen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-3-2020 à 8:25 |
Heure de fin | 6-4-2020 à 12:53 |