Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Technique | Pointe sèche |
Sujet | Nu |
Dimensions | 19 x 28 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Karakteristiek werk van Hans Abbing. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86) en genummerd (20/40). In mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 19cm (blad), 15cm x 13cm (beeld)
État | État neuf | ||
Heure de début | 5-8-2020 à 18:28 |
Heure de fin | 11-8-2020 à 12:03 |