Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1993 |
Technique | Pastel/Craies |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 75 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een karakteristiek, fenomenaal portret van een man door Hans Abbing. Pastelkrijt op papier, gesigneerd en gedateerd linksboven (‘93). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 75cm x 70cm
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het
kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd
verzonden worden op kosten van de koper.