Kitagawa Utamaro - ** Prijs Verlaagd** Dame descendant d'un carrosse de cour
Banksy - DJ DM - riez maintenant
Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 57 x 52 cm (h x l) |
incl. cadre | 80.5 x 70.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 29/45 |
Hans Heijmans (Zaltbommel
Opleiding: Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving. Het werk van de in Zaltbommel wonende en werkende Hans Heijman is divers van aard. Hij gebruikt niet alleen meerdere technieken, waaronder: schilderen, etsen, tekenen en het vervaardigen van hout beschilderde beelden. Ook in de vorm kan hij meerdere wegen bewandelen.
Hoewel hij veelal figuratief werkt kan hij ook de grensgebieden tussen figuratie en abstractie verkennen. Het landschap, het leven zelf met al zijn zintuiglijke ervaringen zijn een bron van inspiratie voor deze veelzijdige kunstenaar.
Werk is recent professioneel ingelijst met artglas cq museumglas lijst is zwart aluminium met schuifbaar ophang systeem mooi geheel | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Krimpen aan den ijssel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Krimpen aan den Ijssel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2020 à 23:53 |
Heure de fin | 23-6-2020 à 22:57 |