Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
1) ETS- Schip in Wintersfeer
Mooie, vroege ets door Hans van Dokkum.
Voorstelling van een schuit in het besneeuwde ijs met meeuwen boven een wak.
Conditie, mooi
Gesigneerd en druk van de kunstenaar, 47/50
Papierformaat 50 x 28 cm
Formaat afbeelding 19 x 34 cm
2) ETS- Wintertuin
Conditie, mooi
Gesigneerd en druk van de etser, 6/75
Papierformaat 31x 37 cm
Formaat afbeelding 28 x 21 cm
Heure de début | 8-6-2016 à 13:43 |
Heure de fin | 22-6-2016 à 13:43 |