Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kraakheldere ets door Hans van Dokkum
Voorstelling van schaatsers op het ijs
Losbladig, beeldmaat 18x20, bladmaat 25x28
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hans van Dokkum'
Heure de début | 12-10-2016 à 17:48 |
Heure de fin | 25-10-2016 à 11:19 |