Bernard Aubertin - Voiture Brulée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fijnzinnige ets door Hans van Dokkum
Voorstelling van een staande naakte dame
Losbladig, beeldmaat 14x8,5, bladmaat 27x17
Gesigneerd in potlood r.o. 'H.van Dokkum'
Genummerd l.o. in potlood '1/15' en annoatie 'Druk v/d etser'
Heure de début | 22-11-2016 à 11:19 |
Heure de fin | 30-11-2016 à 19:24 |