Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets door Hans van Dokkum
Voorstelling van de stad Utrecht gezien vanaf de grachten
Ets losbladig onder passepartout, beeldmaat 17,5x32,5, bladmaat 29,5x42
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hans van Dokkum', annotatie l.o. 'Druk v/d etser'
Heure de début | 2-4-2016 à 17:40 |
Heure de fin | 13-4-2016 à 21:40 |