Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Titel: “La Chatre”. De titel staat geschreven rechtsonder van het doek.
Kunstenaar: Hans van Dokkum
Techniek: Aquarel / Gouache op papier.
Jaartal: 1961.
Afmetingen: Lijst, 60 x 48 cm (b x h). Afbeelding, 37,5 x 25,5 cm (b x h).
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Hand gesigneerd rechtsonder van het doek.
Conditie: In goede staat.
Het werk kan afgehaald worden in Abbenes.
Kan eventueel ook worden geleverd (binnen straal van 40 km).
Het werk kan ook aangetekend verzonden worden via Postnl.