Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste ets van Hans van Dokkum. Titel: Huis. Afmetingen incl lijst: H36,5 x b27,5 cm. Nummer: 4/25. Ets van de drukker. Afmetingen voorstelling: H25 x b16,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: de ets is iets bruiner geworden door de loop van de tijd. Voor de rest in goede staat. Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-2-2018 à 22:14 |
Heure de fin | 22-6-2018 à 9:18 |