Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1978 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 18 x 18 cm (h x l) |
incl. cadre | 41 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek, kleurrijk landschap van Harrie Gerritz. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd (1978) rechtsonder. In nette lijst, achter glas en met passe-partout. Alles in zeer goede conditie. Herkomst: Galerie JAS, Utrecht.
Afmetingen: 41cm x 35cm (incl. lijst), 18cm x 18cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Heure de début | 8-1-2022 à 11:42 |
Heure de fin | 29-1-2022 à 20:32 |