Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Harry Agema - modern werk uit een hele kleine oplage van 20. Dit is exemplaar 8 uit 2010, uitgevoerd in gemengde techniek van grafiek, potlood en aquarel.
Het werk is handgesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar links en rechtsonder het werk. Het is professioneel ingelijst en voorzien van een zuurvrije passepartout en achterwand en kan zondermee direct aan de wand worden opgehangen.
Het geheel verkeert in onberispelijke staat.
Maat: buitenmaat van de massief houten (white washed) lijst is 73x73cm, het beeld is ca. 45x45cm.
Heure de début | 20-3-2016 à 12:40 |
Heure de fin | 29-3-2016 à 10:12 |