Armando - Giclée couleur DER DURCHGANG Signé à la main
Charles Bragg - Ets LE COUPLE PARFAIT/TROU 18 Handgesignerd
Imposant werk van Harry van de Boel. Het is geschilderd op een stevig paneel en nog voorzien van originele aankoopbon uit 1985. Schilderij is destijds in het atelier van de schilder gekocht voor fl.4500-.
Medium: olieverf op paneel
Afmetingen: 122x100 cm
Gesigneerd: Ja, r.o. 'H v/d Boel'
Conditie: Prima en recentelijk schoongemaakt
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Dordrecht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Dordrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-4-2017 à 14:27 |
Heure de fin | 13-4-2017 à 19:27 |