Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Gunter Fruhtrunk - zeefdruk naar schilderij uit 1968
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Joan Gardy Artigas - Gravure couleur METHAMORPHOSE de 1985
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Sfeervolle ets van Hendrik de Laat uit 1928. Afgedrukt op geschept papier. Oplage 25/100 en 4e staat.
Gesigneerd met potlood en gedateerd en betiteld.
Afmetingen 20.3 x 23 cm (beeld) en 25.5 x 33 cm (blad).Opgenomen in passepartout.
Uitstekende conditie.
Heure de début | 20-6-2016 à 8:57 |
Heure de fin | 2-7-2016 à 12:57 |