Starlie Sokol-Hohne - Sans titre
Rudolf Kämmer - SANS TITRE signé 1979. DÉVOUEMENT
Herbert Schneider - PRÉSENTATION ÉROTIQUE, signée.
Hans Kuhn - SANS TITRE 1967 signé
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
---1---PASTORIE ST PIETER DEN BOSCH, PLAATRAND CA 24X18 CM, GESIGNEERD IN DE PLAAT, POSTUME DRUK.
INGELIJST, ZONDER GLAS.
---2---MARKTSTRAAT DEN BOSCH, PLAATRAND CA 21.5X15 CM, GESIGNEERD IN DE PLAAT, POSTUME DRUK.
INGELIJST ACHTER GLAS.
BEIDE WERKEN ZIJN IN GOEDE STAAT\HERKOMST KUNSTHANDEL "HENDRIK DE LAAT", VUGHTERSTRAAT DEN BOSCH.
--->DAARBIJ HET BOEK "HENDRIK DE LAAT 80 JAAR", UIT 1979. IN GOEDE GEBRUIKTE STAAT, 136 PAG. OPLAGE 5000.
RIJK GEÏLLUSTREERD, ETSEN EN TEKENINGEN. DE ETS VAN DE MARKTSTRAAT STAAT HIER OOK IN VERMELD, NOG ZONDER DE 2 FIGUREN IN DE VOORGROND.
Heure de début | 9-7-2017 à 20:57 |
Heure de fin | 23-7-2017 à 20:57 |