Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel : Stadsbeeld Breda met Grote Kerk
Jaartal : 1929
Afmetingen beeld : 39 x 21 cm
Gesigneerd : gesigneerd met potlood en betiteld/ gesigneerd in de plaat
Oplage : 45/100
Materiaal : ets op papier, opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : zeer goede conditie
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro
Heure de début | 1-11-2014 à 9:36 |
Heure de fin | 9-11-2014 à 9:36 |