Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Drukgesigneerde fotolitho door Hendrik Willem Mesdag.
Voorstelling van schuiten aan de kust.
Losbladig, beeldmaat 20,5x16,5, bladmaat 37x29
Drukgesigneerd r.o. 'HWMesdag' en gemonogrammeerd l.o. in de plaat 'H.W.M.'
Uitgave door Philip Zilcken
Heure de début | 6-1-2016 à 18:51 |
Heure de fin | 16-1-2016 à 15:51 |